ניתן לחלק את כלי הנשק לשלוש קטגוריות עיקריות – צליפה, תקיפה ואוניברסלי. נביא בפניכם סקירה קצרה על שימוש ושיוך נכון של הנשקים במהלך המשחק ובעת תכנונו.

בחירת נשק לפני המשחק

עליך להבין כי אתה בוחר את התפקיד שלך על פי תרחיש המשחק. לדוגמא, בקרב בו יש להשתמש בטכניקות הסתערות ותקיפה, לא מומלץ יהיה להשתמש בנשק צלפים. זמן הירי בנשק זה הוא גדול בהרבה מנשק תקיפה המספק כוח אש מאסיבי בזמן קצר. רובה סער הוא הנשק היעיל ביותר בקרב מרכזי.

שימוש באביזרים משלימים

אין שום מניעה, ואף הדבר מאוד רצוי – להשתמש באביזרי שטח. אביזרים כמו משקפות, מכשירי קשר, טלסקופים לתצפית, אביזרי הסוואה וכו' יכולים להוסיף נופך אסטרטגי נוסף למשחק, עניין רב ואף דימוי אמיתי יותר של לחימת שטח.

נשק וירטואלי לא פיזי

נכון שהנשק מדמה נשק אמיתי במשקלו ובגודלו, ונכון שהמשחק מדמה את זירת הקרב בצורה כמעט מושלמת, אך חשוב מאוד לא להשתמש בנשק במגע קרוב כמו שלעתים נדרש לעשות בזירת קרב אמיתית. אסור בתכלית האיסור לפרוץ איתו דלתות, לחפור שוחות, להרביץ לחברי המשחק או לעשות בנשק כל שימוש אלים ובלתי הוגן כלפי השחקנים, כלפי הצוות המפעיל וכלפי המשחק. זיכרו כי אתם האחראים הבלעדיים על כל נזק שנגרם לציוד כתוצאה משימוש בו במהלך המשחק, גם אם לכאורה הדברים נעשו ללא כוונה תחילה.

ציוד למשחק

עקבו אחרינו

מסיבת רווקים

LASER TAG לייזר טאג מסיבת רווקים

קרבות LASER TAG מסיבת רווקים לייזר גיים מביאה לייזרגיים לכל מקום בארץ,האטרקציה החדשה... אותו האקשן,אותו האדרנלין... אצלכם במסיבת רווקים.

לפרטים לחץ כאן

יום הולדת

LASER TAG לייזר טאג יום ההולדת

רוצים לחגוג יום הולדת בפעילות מדליקה ומיוחדת ?! לייזרגיים מאפשר לכם לחגוג את היום הולדת במקום מדליק ומיוחד

לפרטים לחץ כאן

ימי כיף לחברות

LASER TAG לייזר טאג לחברות

קרבות LASER TAG לייזר טאג ימי כיף לחברות בשטח ! LASER TAG הינו משחק לחימה ברובי אינפרה אדום .משחק קרבות לייזר בשטח בשילוב של תחרות ביער.

לפרטים לחץ כאן

חשוב לדעת

כל הזכויות לתמונות וטקסט (תוכן) והסמלים המסחריים / אישיים / פרטיים אשר מצויים באתר זה כמובן שהם שייכים לבעלים החוקיים והמקוריים ©.

 

למעלה